Stylowo i Zdrowo

W oczekiwaniu na wiosnę

07.04.2013 0
Pierwszy dzień wiosny już dawno za nami, a za oknem zima... Myślę, że wiosna daje nam szanse na powrót do formy po zimie. Postanowiłam więc skorzystać z tej okazji i zafundować sobie dziś dzień oczyszczania organizmu, w związku z tym dzisiejsze posiłki to 5 owocowo-warzywnych koktajli i dużo dużo wody między posiłkami. Przy czym 2 pierwsze  koktajle owocowe, a 3 następne owocowo-warzywne.Prawidłowo taki proces oczyszczania organizmu powinien trwać 3-4 dni i dieta w tym czasie powinna być odpowiednio zbilansowana i dostosowana do metabolizmu osoby, żeby przypadkiem sobie nie zaszkodzić. Takie oczyszczanie organizmu powinno się stosować co jakiś czas, ponieważ nasz organizm ciągle jest narażony na działanie toksyn i "nieprzyjaznych" dla nas substancji.
Ja w związku z tym, że dziś cały dzień siedzę w domu i mam na to czas, stwierdziłam że mojemu organizmowi dobrze zrobi jeden dzień wolności od ciężkiego jedzenia. Koktajle są naprawdę pyszne i po nich czuję się lekko. Moje samopoczucie wzrasta o 100%. Polecam wszystkim.

Nie mogę doczekać się kiedy znowu będzie ciepło i wyciągnę rolki, a na razie żeby wrócić do formy skaczę na skakance.Powiedz co o tym sądzisz
Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Instagram @stylowoizdrowo