Stylowo i Zdrowo

Sportowe wyzwania na 2015 rok

04.01.2015 8

Trzy pierwsze miesiące zeszłego roku to był dla mnie bardzo intensywny czas. Pierwotnie zakładałam, że co miesiąc będę wrzucać sportowe wyzwanie. Rzeczywistość jednak zweryfikowała moje plany. W tym roku nie zamierza odpuszczać. Przygotowałam dla Ciebie zestawienie różnych sportowych wyzwań na różne partie ciała. Wybierz coś dla siebie i do dzieła.

Zachęcam do skorzystania z moich zeszłorocznych planów:Przejrzałam również Internet i znalazłam wiele różnych wyzwań sportowych. Z racji tego, że nigdzie nie znalazłam takiego zestawienie sportowych wyzwań, pomyślałam, że  sama je stworze. Wybrałam te najciekawsze do których zawsze będziesz mogła wrócić bez względu na miesiąc czy rok. Wybierz coś dla siebie!Powiedz co o tym sądzisz
8 komentarzy
 1. Sama bym chętnie podjęła jakieś wyzwanie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy4/1/15 20:54

  O kusi mnie to wyzwanie z hula i z przysiadami :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie,że stworzyłaś taką listę! Z chęcią wezmę udział w kilku wyzwaniach w nadchodzących miesiącach. Dzięki,że dodałaś tu też moje styczniowe wyzwanie, to bardzo miłe. :)

  Ja nie muszę dołączyć do grona obserwujących, bo już dawno w nim jestem. :)
  Pozdrawiam Cię serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Sama chętnie skorzystam z tych wyzwań, ale dopiero w lutym, kiedy ogarnę się z sesją zimową :) Póki co ćwiczę swoje ulubione ćwiczenia, jak tylko znajduję chwilę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja ostatnio uwielbiam wyzwania skakankowe :)

  OdpowiedzUsuń
 6. No, no! Życzę powodzenia, żeby udało Ci się osiągnąć wszystkie cele! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. No przychodzi w końcu czas, kiedy trzeba się wziąć za siebie :) spróbuję skorzystać z wyzwań, będzie ciężko, ale trzeba być wytrwałym :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Znam super apke do rzucania sobie wyzwań. Jest motywacja! daredot.pl

  OdpowiedzUsuń

Instagram @stylowoizdrowo