Stylowo i Zdrowo

Stylowe kuchenne gadżety na Dzień Matki

22.05.2017 5
Dzień Mamy zbliża się wielkimi krokami, dlatego już dziś podrzucam Wam 5 pomysłów na prezent na Dzień Matki! To wyjątkowe spersonalizowane prezenty dla Mam, które uwielbiają gotować. Zobacz co może sprawić radość Twojej Mamie.

Poprzednio pisałam o 5 spersonalizowanych prezentach DIY na Dzień Matki, które są naprawdę super. Ale nie każdy ma na to czas, talent i ochotę, dlatego też przychodzę z innymi propozycjami. Są to prezenty, które można kupić, ale wyjątkowymi czyni je to, że nie są dostępne na każdym kroku, i przede wszystkim są spersonalizowne.


1. Spersonalizowana deska do krojenia
Wybór jest ogromny, a deski są naprawdę piękne. Ten prezent zachwyci każdą Panią domu. Koszt takiej deski to ok. 40-50 zł. Duży wybór takich desek znajdziecie na DaWanda.

Źródło: 1,2

2. Spersonalizowany wałek
Innym pomysłem może być grawerowany wałek, ale nie jest to tania sprawa. Taki wałek możecie zamówić na przykład na pakamerze, a jego koszt to 139 zł.
Źródło: 1

3. Spersonalizowany przepiśnik
Czy są jeszcze Mamy, które notują przepisy? Ten prezent będzie idealny dla Mam, które uwielbiają eksperymentować w kuchni i notować swoje unikalne przepisy w notatniku. Wybór przepiśników jest ogromny, a ceny wahają się w granicach 30-40 zł! Co więcej, jak dobrze poszperasz w internecie możesz znaleźć gotowy przepiśnik do wydrukowania i złożyć go dla Mamy samodzielnie (np. dzięki One Little smile).
Źródło: 1,2,3

4. Spersonalizowane pojemniki na kawę i herbatę
Taki prezent, razem z siostrami zrobiliśmy Mamie rok temu. To był dodatek do całego prezentu. Do środka włożyłyśmy ulubioną kawę Mamy. Koszt takie pojemniczka to ok. 60 zł.
Źródło: 1

5. Spersonalizowany fartuszek lub fartuszek sukienka
Można kupić fartuch kuchenny z wydrukowanym napisem z imieniem Mamy, koszt takiego fartuszka to ok. 80 zł. Fartuszki te nie są wyjątkowo ładne i urocze, dlatego podsuwam Wam lepszy pomysł!
Zamiast kupować zwykły fartuch z podpisem, kup wystrzałowy fartuszek-sukienkę dla swojej Mamy (ok. 80-100 zł) i sama go spersonalizuj lub oddaj do pobliskiej krawcowej, żeby zrobiła to za Ciebie. Możesz też kupić śliczną naszywkę z imieniem swojej Mamy i sama ją przyszyć.
Źródło: 1,2

Jak podobają Ci się moje propozycje? Jaki prezent wybrałaś dla swojej Mamy?

Powiedz co o tym sądzisz
5 komentarzy

Instagram @stylowoizdrowo