31.5.16

O mnie

Cześć!

Skoro tu jesteś, to znaczy że chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o mnie :)
Już pewnie wiesz, że mam na imię Renata, wiesz też że nie lubię zdrobnień i będzie mi miło jeśli będziesz zwracał/ła się do mnie Rena.

Kilka lat temu postanowiłam założyć bloga o zdrowym stylu życia, nie o odchudzaniu, nie o gotowaniu, tylko o naszym zdrowiu. Już od dłuższego czasu zwracam uwagę na to jak wszystko dookoła wpływa na nasze zdrowie. 
Mimo ciągłego promowania zdrowego stylu życia, wciąż jeszcze jest nas za mało. Otaczający natłok informacji często sprzecznych powoduje, że nie wiemy co jest dobre, a co nie.

Nie jestem fanatyczką zdrowego stylu życia, bo fanatyzm nie jest zdrowy. 

Chodzi po prostu o to, żeby starać się w miarę możliwości dbać o siebie, swoje zdrowie i samopoczucie. Taki jest główny cel! 

Często jednak spotykam się z twierdzeniem: " Wszystko jest niezdrowe" lub "Na coś muszę umrzeć" - bardzo denerwuje mnie takie podejście, bo skoro istnieje możliwość uniknięcia pewnych zagrożeń, to dlaczego tego nie robić?

Chciałabym, żeby ten blog był dla Ciebie inspiracją do tego, żebyś zmienił/ła na zdrowsze swoje życie.

Moja przygoda z fitnessem, siłownią i zdrowym odżywianiem tak na dobre zaczęła się na studiach, od tego czasu stale ćwiczę z większymi i mniejszymi przerwami oraz zdrowo się odżywiam. Mam ogromną świadomość wpływu jedzenia na nasze zdrowie i samopoczucie, dlatego też wybieram to co najlepsze, czyli pełnowartościowe produkty, warzywa i owoce, o tym możesz poczytać na moim blogu.
Sport i zdrowe odżywianie początkowo było tylko zajawką, miało posłużyć mi do zrzucenia zbędnych kilogramów, ale z czasem przerodziło się w prawdziwą pasję, chęć zgłębiania wiedzy i dokształcania się w tym kierunku. Przeczytałam mnóstwo książek, artykułów, skończyłam trzy kursy: 
kurs dietetyki i odchudzania I i II stopnia, 
kurs dietetyki sportowej i suplementacji 
coaching dietetyczny.
Jeśli mogę Ci w czymś pomóc napisz do mnie!

Zapraszam Cię również do obserwowania mojego bloga, profilu na Facebook'u czy Instagrama

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Napisz co o tym myślisz!

TOP