Stylowo i Zdrowo

Zdrowe odżywianie
Healthy

Zdrowy styl życia


Jeśli to czytasz, to znaczy że planujesz rozpocząć przygodę ze zdrowym odżywianiem lub już dbasz o swoje zdrowie. Tak, czy inaczej, bardzo cieszę się że tu jesteś. Mam dla Ciebie mnóstwo ważnych informacji, zdrowych przepisów, planów treningowych, wyzwań i sposobów na poprawę wyglądu Twojego ciała. Nie braknie tu także przeróżnych zdrowych produktów o których piszę z myślą o Tobie!

Na moim blogu znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań związanych ze zdrowym odżywianiem, aktywnością fizyczną a także odpowiednią pielęgnacją ciała. Jednak to od Ciebie zależy czy zastosujesz tą wiedzę w praktyce. Pomogę Ci odnaleźć właściwą drogę do lepszej wersji siebie, jeśli tylko mi na to pozwolisz i dasz się wciągnąć na 100%. Nie obiecuję, że będzie łatwo, ale na pewno będzie warto. Jeśli masz pytanie napisz: stylowoizdrowo@gmail.com

Zdrowe odżywianie

Wszystko zaczyna się od zdrowych nawyków, jednak ich wprowadzenie wymaga czasu i systematyczności. Pamiętaj, nic nie dzieje się od razu. Zmiana stylu życia to proces długofalowy. Nie staraj się zmienić wszystkiego naraz, wybierz metodę małych kroczków. Każdego dnia dokonuj jednego zdrowego wyboru, co jakiś czas eliminuj kolejne niezdrowe posiłki, zastępując je zdrowszymi wersjami.

Zdrowe posiłki

Sprawdź listę wpisów, które (mam nadzieję) ułatwią Ci zmianę nawyków żywieniowych na zdrowsze i z powodzeniem rozpoczniesz zdrowe życie.

Healthy

Zdrowe przepisy

Na Stylowo i Zdrowo znajdziesz mnóstwo zdrowych przepisów, a także całe jadłospisy. Przepisy podzielone są na kategorie, dzięki którym łatwiej odnajdziesz to czego szukasz.

W przepisach nie ma rafinowanego cukru. Fit słodkości zawierają zdrowe zamienniki cukru lub słodziki (ksylitol/erytrytol), w niewielkich ilościach. Korzystam z pełnowartościowych produktów oraz smacznych przypraw nadających daniom nie tylko wyjątkowy smak i aromat, ale przede wszystkim mających właściwości prozdrowotne.

Fit Posiłki
Fit słodkości
Soki i koktajle
Zobacz wszystkie przepisy

Uwielbiam bataty, kalafiora, natkę pietruszki, awokado, jajka, cytrynę, sok pomarańczowy, maliny, banany, masło orzechowe, mleczko kokosowe i przyprawy takie jak kurkuma, jalapenio,oregano i tymianek, dlatego też tych produktów w moich przepisach znajdziesz najwięcej.

Większość przepisów jest bardzo prosta i szybka w przygotowaniu. To nie są pomysły na wyjątkowe okazje, ale dania, które można wkomponować w codzienną zdrową dietę.

Healthy to tylko jedna z trzech składowych zdrowego stylu życia.
Zobacz pozostałe dwie: Happy i Harmony.

Instagram @stylowoizdrowo